O mnieNazywam się Marta Krawczyk i jest wiele rzeczy, które mnie interesują, a jeszcze więcej tych które napędzają do działania. Poszukuję inspiracji, wpadam na pomysł i projektuję, na koniec materializuję zamysł. Nie potrafię tylko i wyłącznie siedzieć przed ekranem monitora czy też nad kartką papieru, do pełni szczęścia potrzebuję wziąć sprawy w swoje ręce i działać. Tak powstają wszystkie rzeczy, które możecie oglądać na blogu i na fanpage’u.

Od dawana szlifuję, piłuję, ścieram, maluję, projektuję, aranżuję, szyję, sklejam, zbijam … Moje projekty tworzę z wyszukanych i najlepszych materiałów, drewno, tkaniny,  są to również materiały z odzysku kierując się zasadą 3R – reduce – reused - recycle (przemieniam to co już nie spełnia swojej funkcji w coś nowego – daje mu nowe życie).

Mam też małą obsesję na punkcie kolorów, wzorów i faktur, co zapewne da się odczuć ;)

Blog Looking For Motif jest dokumentacją wielu rzeczy które robię z sercem.
Wszystkie te rzeczy powstają z pasji i z wielkim zaangażowaniem, po ty by mogły cieszyć oko w Waszych wnętrzach. Każdy projekt jest unikatowy.

Looking For Motif możecie śledzić również na fanpage’u.

Wszystkie rzeczy, które znajdują się w kategorii MadeByMe są do nabycia. Przewidziane są również indywidualne zamówienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...